24 червня 2022, 09:44

ЗСУ у Сєвєродонецьку отримали наказ – Гайдай поділився деталями

Українським командуванням було ухвалено рішення відійти від Сєвєродонецька, оскільки перебування на поточних позиціях безглуздо.

ЗСУ у Сєвєродонецьку отримали наказ – Гайдай поділився деталями

Бійці ЗСУ мають відступити від Сєвєродонецька на Луганщині. Такий наказ був озвучений найвищим керівництвом. Про це розповів голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у телемарафоні, доповідаючи про останню ситуацію на Луганщині.

За його словами, захисники Сєвєродонецька відходитимуть із міста на нові, більш укріплені позиції. Місто на Донбасі, яке до приходу російських "визволителів" налічувало понад 100 тисяч осіб, зруйноване на 90%, а 80% житлових будинків доведеться знести.

Гайдай закликав не піддаватися паніці у зв'язку з відходом ЗСУ від Сєвєродонецька, цей захід зараз стратегічно необхідний, до того ж такий маневр прогнозувався раніше. Відступ дозволить уникнути збільшення втрат на неукріплених позиціях і не допустити відсікання окупантами ЗСУ від шляхів постачання.

Як повідомлялося, ситуація у промзоні Сєвєродонецька ускладнюється. Гайдай попередив, що ЗСУ допускають відхід на нові позиції.

Раніше експерт розповів, навіщо ЗСУ необхідно стримувати ворога у Сєвєродонецьку.

Нагадаємо, військовий аналітик Олег Жданов передбачив, що ВСУ утримають Сєвєродонецьк і Лисичанськ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини