23 червня 2022, 08:14

Бої за Сєвєродонецьк тривають: у Мережі з'явилися кадри роботи танкістів ЗСУ

Українські захисники, незважаючи на переважаючі сили противника, продовжують вести бої за Сєвєродонецьк.

Бої за Сєвєродонецьк тривають: у Мережі з'явилися кадри роботи танкістів ЗСУ

Сьогодні, 23 червня, у Мережі з'явилися нові кадри із Сєвєродонецька, на яких українські захисники та танкісти відправляють на концерт до Кобзона нових слухачів.

На кадрах, зроблених на території заводу "Азот", можна побачити танкістів і командира, котрий коригує роботу своїх хлопців, інформує "Україна 365".

Напередодні голова Луганської ОВ Сергій Гайдай повідомив, що російські війська не хочуть форсувати річку Сіверський Донець. Також противник продовжує стягувати всі сили на Донбасі, щоб почати наступ у бік Лисичанська.

Росіяни хочуть взяти у кільце українських військових, які перебувають у Золотому та Гірському. Водночас ворог все більше завдає ударів по Лисичанську, оскільки з кожним днем він дедалі ближче до міста.

Експерти з Інституту вивчення війни впевнені, що окупанти штурмуватимуть Лисичанськ із півдня, щоб не форсувати річку. Однак вони виключають, що російським військам вдасться швидко захопити і сам Лисичанськ, і Сєвєродонецьк.

Щоб підтримати свій наступ на Лисичанськ, російські війська намагаються взяти під контроль трасу Бахмут — Лисичанськ.

Напередодні росЗМІ повідомили, що окупанти взяли під свій контроль Лоскутовку та Рай-Олександрівку, які за 10 км від Лисичанська з південного боку.

Також ворог веде наступ і з боку Вороново та Боровського, які знаходяться за 5 км від Сєвєродонецька.

Експерти підкреслили, що ЗСУ, які перебувають у Сєвєродонецьку, не оточені та можуть будь-якої миті відступити до Лисичанська.

У Генштабі ЗСУ заявили, що окупанти перегруповуються у районі Бахмута, щоб розпочати наступ на Світлодарськ. Кінцева мета – вийти на трасу Сєвєродонецьк – Лисичанськ. Окупанти хочуть перерізати всі шляхи постачання. Для своїх цілей використовують і авіацію.

Раніше військовий експерт Жданов висловив упевненість, що найближчими днями ситуація на фронті зміниться, а ВСУ під силу відстояти і Сєвєродонецьк, і Лисичанськ.

Нагадаємо, військовий експерт із CIT Левієв заявив, що битва за Лисичанськ буде набагато складнішою для російських окупантів, ніж битва за Сєвєродонецьк.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини