21 червня 2022, 08:03

В ISW розповіли, чому РФ складно закріпитись на вже захоплених українських територіях

Партизанський рух на окупованих Росією територіях не дозволяє ворогу повністю закріпитися в Україні.

В ISW розповіли, чому РФ складно закріпитись на вже захоплених українських територіях

Експерти з американського Інституту вивчення війни заявляють, що російській армії повністю закріпитися на захоплених українських теренах заважає партизанський рух. При цьому у Москві вимагають встановити на кожній захопленій території повний контроль.

Учора, 20 червня, аналітики з ISW заявили, що лише активний опір з боку українців на захоплених Росією територіях заважає Кремлю публічно оголосити про приєднання цих регіонів до РФ.

Інформацію підтвердили й у ГУР Міноборони України. Щоб відвернути увагу громадськості від партизанського руху, окупаційна влада інсценує нібито величезні черги за російськими паспортами (один із яскравих прикладів — Бердянськ).

Проукраїнський рух на окупованих територіях заважатиме РФ закріпитися повністю у тому чи іншому регіоні.

Найбільший опір РФ зараз відбувається саме у Херсоні. Спочатку там почали з'являтися проукраїнські листівки, які нагадують усім, що ЗСУ вже близько. А напередодні в одному з ресторанів партизани, переодягнувшись у працівників закладу, розстріляли двох окупантів. 18 червня у місті було підірвано автомобіль, у якому знаходився начальник колонії в'язниці, який перейшов на бік окупантів.

Раніше військовий експерт Жданов розповів, як ЗСУ звільнятимуть Херсон, якщо навіть ворогам вдасться підірвати єдиний через Дніпро міст.

Нагадаємо, радник голови Херсонської ОВА Хлань розповів про те, що українські захисники на Херсонщині вже відкинули ворога з першої лінії оборони.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини