16 червня 2022, 17:29

Намагаються розширити зону прориву: Бутусов назвав район основного наступу військ РФ

Водночас ворожі сили продовжують наступати на Слов'янськ і штурмувати Сєвєродонецьк.

Намагаються розширити зону прориву: Бутусов назвав район основного наступу військ РФ

Основне ударне угруповання російської армії на Донбасі нині зосередило свої зусилля у напрямку району Бахмут – Соледар у Донецькій області. Противник проводить тут наступальні дії, намагаючись розширити зону прориву від Попасної.

Про це у Facebook повідомив журналіст Юрій Бутусов, який знаходиться зараз у Сєвєродонецьку.

Водночас ворожі сили продовжують наступ на Слов'янськ і штурм Сєверодонецька.

Росіянам вдалося підібратися до траси Лисичанськ - Бахмут біля населених пунктів Нагірне та Берестове. Крім цього, ворог розширює клин пориву на північ до Покровського та на південь від села Врубівка на Лисичанськ.

Таким чином він планує оточити Лисичанськ і Сєверодонецьк – два останні великі бастіони українських військ у Луганській області – з двох боків.

Також російські війська мають намір перейти трасу Лисичанськ – Бахмут, щоб наступати на Сіверськ і створити загрозу повного оточення угруповання українських військ у Лисичанську та Сєверодонецьку. Крім того, Лисичанськ атакується з півдня.

На думку журналіста, зупинити просування росіян на зазначених ділянках можна лише у разі повного знищення їхнього угруповання у районі Бахмут – Попасна.

Просування дається російським військам великою ціною, вони зазнають тяжких втрат. Командування ЗСУ до останньої можливості захищає кожен метр української території.

Раніше Бутусов повідомив, що українські військові й надалі здатні на рівних вести бої із супротивником у Сєвєродонецьку, але для цього необхідно достатньо зброї. Зіткнення у місті йдуть у районі промзони.

Напередодні голова ВДА Сєвєродонецька Олександр Стрюк уточнив, що українські військові тримають оборону у районі заводу "Азот". Противник веде наступ відразу з кількох сторін.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини