15 червня 2022, 08:19

Захід назвав три можливі сценарії результату війни в Україні

Війна в Україні досягла критичної стадії, яка у майбутньому може визначити її довгостроковий результат.

Захід назвав три можливі сценарії результату війни в Україні

Західна розвідка озвучила три можливі результати війни в Україні. Експерти кажуть, що Київ практично розстріляв усі запаси часів СРСР, а РФ при цьому не має наміру зупинятися, а лише накопичує свої сили.

Журналісти CNN один із своїх матеріалів повністю присвятили темі війни в Україні та можливим фіналам залежно від ситуації на фронті.

Перше побоювання - зброя. Сьогодні, 15 червня, у Вашингтоні глава Міноборони США Ллойд Остін очолить робочу групу із 50 країн, щоб вирішити питання озброєння. Україна стурбована, що важлива зброя постачається у країну лише частинами. Також непокоїть той факт, що на якомусь етапі зобов'язання, взяті Заходом перед Україною, можуть пом'якшитися.

Представник НАТО заявив, що боротьба за Краматорськ і Слов'янськ буде вирішальною, яка покаже реальну картину сил на полі бою.

На Заході побачили три сценарії завершення війни.

Перший - армія РФ зосередиться на захопленні Сєвєродонецька та Лисичанська.

Другий сценарій - лінія фронту зайде у глухий кут, а сама війна затягнеться на роки, що призведе до світової кризи.

Третій сценарій - офіційні особи РФ переглянуть свої плани щодо України й оголосять про якусь "перемогу" після виходу на кордони Луганської та Донецької областей.

При цьому на Заході стурбовані тим, що Путін, якщо захопить Донбас, на цьому не зупиниться. Цей регіон він використовуватиме як плацдарм для подальшого наступу.

У Пентагоні заявили, що якщо Захід не хоче воювати з РФ, то він зобов'язаний якнайшвидше поставити зброю Києву.

Наразі в Україні йде дуель артилеристів. Великі втрати з обох боків. Якщо Україна щодня втрачає від 100 до 200 осіб, то російська армія втратила 30% своїх сухопутних сил. Без загальної мобілізації у РФ далі проводити якісь бойові дії на території України безглуздо.

Наразі всі бої зосереджені на Сєвєродонецьку. Експерти впевнені, що захищати Лисичанськ ЗСУ буде простіше, оскільки місто перебуває на височини. Однак і РФ не спить, намагаючись уже перерізати всі лінії постачання, що ведуть до цього міста.

Водночас на Заході не бачать, щоб у Кремлі змінили плани щодо України. Незважаючи на великі втрати, Путін віддає накази і надалі воювати.

У Заходу картина інша, якщо війна затягнеться, це боляче позначиться на економіці. Висновок такий: Заходу необхідно якнайшвидше передати все тяжке озброєння в Україну та бажано не частинами.

Раніше ми повідомляли, що російські спецслужби вигадали новий спосіб виявлення військових частин на територіях шкіл, садків і університетів.

Нагадаємо, у Пентагоні анонсували вже швидке застосування ЗСУ установок HIMARS на Сході України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини