13 червня 2022, 07:52

"Війна буде страшною, але останньою для Російської імперії", – Каспаров спрогнозував майбутнє РФ

Війна з Україною буде дуже важкою, проте стане останньою для Російської імперії.

"Війна буде страшною, але останньою для Російської імперії", – Каспаров спрогнозував майбутнє РФ

24 лютого 2022 року Володимир Путін розпочав останню для РФ повномасштабну війну. Після розгрому російської армії Імперія назавжди припинить своє існування.

Про це в ефірі марафону "FreeДІМ" заявив російський опозиціонер Гарі Каспаров.

"Це остання війна Російської імперії. Вона кривава, як і будь-яка війна ... Коли динозавр падає і вмирає, то ця туша величезна з маленьким мозком, вона може придавити все, що знаходиться навколо. Тому ця війна дійсно буде кривавою іта страшною, але у неї є тільки один вихід - військова поразка та розгром РФ і подальший її розпад, трансформація. Очевидно, що майбутнього у Російській імперії немає", - вважає політик.

Раніше Каспаров припустив, що Росію у майбутньому можуть очікувати два шляхи: повне занурення у хаос, який закінчиться китайським домінуванням, або ліквідація імперської матриці.

Також Каспаров вважає, що путінський режим розвалиться вже цього року після того, як ЗСУ перейдуть у масштабний наступ. Ймовірно, до кінця 2022 року розв'язана Кремлем війна буде завершена перемогою України. Вже зараз очевидні переваги українських військових і їхня мотивація.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини