10 травня 2022, 12:52

Канал Al Jazeera показав вагон загиблих російських військових: у кишенях лежать каблучки та коштовності з України

Арабський телеканал Al Jazeera опублікував репортаж, де демонструють вагон-рефрижератор з тілами вбитих в Україні російських військових.

Канал Al Jazeera показав вагон загиблих російських військових: у кишенях лежать каблучки та коштовності з України

Найбільший арабський телеканал "Аль-Джазіра" опублікував відео з України, де журналістам показали вагони-рефрижератори, заповнені тілами вбитих російських військових. У репортажі зазначено, що у рефрижераторі зібрано тіла окупантів, які були ліквідовані на території Київської області під час вторгнення армії РФ.

Фрагмент відео публікує телеграм-канал "Україна 365".

Тіла товаришів по службі російські підрозділи, що відступили, забирати не стали, покинувши їх в Україні.

Представник української армії продемонстрував журналістам фрагменти форми, бронежилетів, шевронів і нашивок російської армії, що вказують на конкретні підрозділи російських військових округів.

Більше того, у кишенях форми вбитих російських військових знайшли коштовності, каблучки сережки та ланцюжки, які росіяни крали у захоплених будинках українців.

"У той час як Росія готується продемонструвати силу на Параді Перемоги у Другій світовій війні, реальність її битви в Україні здається набагато похмурішою. "Аль-Джазіра" отримала рідкісний доступ до тіл, залишених після відступу Росії з Київської області", - зазначають журналісти.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що під Харковом ЗСУ "викурили" з бункера 21 окупанта - усі росіяни здалися у полон.

Ми також писали, що ЗСУ на Донбасі "обнулили" чемпіона з танкового біатлону.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини