28 квітня 2022, 07:30

"Будуть запеклі бої", – Арестович спрогнозував терміни переходу ЗСУ у наступ

В Офісі президента анонсували масове постачання західного озброєння Україні.

"Будуть запеклі бої", – Арестович спрогнозував терміни переходу ЗСУ у наступ

Радник голови Офісу президента України Олексій Арестович вважає, що у другій половині червня – на початку липня Збройні сили України перейдуть у наступ. Це стане можливим завдяки масовим постачанням західного озброєння, яке йтиме до нашої країни протягом травня.

Відповідну заяву Арестович зробив в етері YouTube-каналу "ФЕЙГІН LIVE".

"До кінця травня – початку червня західна зброя надійде у товарних кількостях, здатних змінити співвідношення сил і засобів на конкретній ділянці фронту, можливо, на двох, можливо, на трьох", – повідомив співрозмовник.

За його словами, до середини червня це озброєння надійде безпосередньо до частин.

"Десь друга половина червня, а скоріше, липень – це запеклі бої, тільки українська армія піде у наступ", – додав радник.

Він також зазначив, що у цей час Росія спробує створити зустрічне угруповання для відбиття головного удару ЗСУ, але російській стороні доведеться залучити солдатів строкової служби, яких почали призивати 1 квітня, тому що інших резервів немає.

"Ці хлопці, пройшовши ледве двомісячне або одномісячне навчання, на старій іржавій техніці... їх радісно кинуть під м'ясорубку західної зброї та злих до неможливості українських частин", – заявив співрозмовник.

Раніше Арестович висловив впевненість, що Росії не вдасться зірвати постачання західного озброєння Україні. Він назвав російські удари по залізничній інфраструктурі України безглуздою тратою росіянами своїх останніх ракет.

Нагадаємо, міністр оборони Олексій Резніков відзначив збільшену військову допомогу Україні від західних партнерів, але водночас попередив про майбутні кілька тижнів важких протистоянь із РФ у зв'язку з масштабним наступом російських військ на Донбасі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини