22 квітня 2022, 16:01

"Головне завдання – вистояти", – Олег Жданов розповів про ситуацію на Сході України та перспективи ЗСУ

Олег Жданов зазначив, що найголовніше завдання українських бійців – вистояти на східному напрямку, виснаживши сили російської армії.

"Головне завдання – вистояти", – Олег Жданов розповів про ситуацію на Сході України та перспективи ЗСУ

Військовий експерт Олег Жданов вважає, що росіяни особливо не змінили тактику та стратегію, але почали діяти обережніше. Вони промацують оборонну лінію, та якщо не зустрічають опору (оскільки це не суцільна лінія фронту), то починають діяти. Якщо ж опір є, вони одразу ж відступають. На думку аналітика, у цей період головне завдання українських військових – вистояти та максимально знизити наступальний потенціал військ РФ. Про це Жданов сказав в етері телеканалу ICTV.

"Це точно так само, як ми це зробили на київському напрямку, – зазначив експерт. – Фактично виснажили їхні війська, та вони були змушені відступити. Тут те ж саме. Якщо ми це зробимо, а саме вистоїмо та знизимо їхній наступальний потенціал, то далі є перспектива нарощування наших Збройних зусильпланування та втілення у життя контрнаступальної операції".

Крім того, військовий аналітик підкреслив, що для контрнаступних дій вкрай важливою є наявність важкої техніки. Якщо в Україні буде у рази більше важкого озброєння, то, за словами Олега Жданова, це підвищить наш бойовий потенціал і ймовірність перемоги з найменшими втратами. "Особливо, що стосується артилерійських засобів. Далекобійна артилерія може докорінно змінювати хід бойових дій", – наголосив експерт.

Раніше Олег Жданов припустив, скільки триватиме битва за Донбас.

Також Олег Жданов заявив, що якщо російська армія зазнає поразки на Донбасі, ЗСУ зможуть дійти до Москви.

Ще трохи раніше Олег Жданов висловив думку, що у ході другої хвилі наступу ЗС РФ можуть позбутися залишків боєздатності.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Останні новини