22 квітня 2022, 10:42

NYT назвала період, за який вирішиться остаточний результат війни України з РФ

Найближчий місяць буде вирішальним для всієї Європи, вважають джерела у США.

NYT назвала період, за який вирішиться остаточний результат війни України з РФ

Наступні чотири тижні визначать остаточний кінець війни Росії в Україні з довгостроковими наслідками. Про це у п'ятницю, 22 квітня, написала газета The New York Times.

У своєму матеріалі видання посилається на джерела з оточення президента Джо Байдена, які виявили бажання залишитися невідомими.

Високопоставлені американські чиновники стверджують, що саме у цей період відбудуться події історичного характеру, які вплинуть на карту Європи у майбутньому.

Керівництво країни-агресора вже дало зрозуміти, що не має наміру зупинятися у своїх планах. РФ навіть відкинула пропозицію щодо короткострокового великоднього режиму припинення вогню.

Як зазначають інформатори, якщо Росія зможе прорватися на Схід, у Кремлі представлять це як "перемогу" та нібито забезпечення "захисту" проросійській меншості України. За такого повороту подій Путін використовуватиме Донбас як інструмент шантажу у будь-яких переговорах.

У разі провалу наступу Росії на Донбасі Кремль матиме жорсткий вибір.

Неназвані чиновники зазначають про два найімовірніші сценарії: Путін направить більше бойової могутності на війну (виснажлива тривала війна з національною мобілізацією) або зголоситься на серйозні мирні переговори.

Повідомлялося, що Арестович розповів про "великий наступ" Путіна на Донбасі.

Нагадаємо, Піонтковський про протистояння РФ та України на Сході країни сказав, що існує лише два сценарії: або Путін ліквідує генералів, або вони його.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини