6 квітня 2022, 08:13

ЗСУ на підступах до Херсона: депутат облради дав коментар

Бої за Херсон вже ведуться у радіусі 20 км: ЗСУ наступають з боку Миколаївської та Дніпропетровської областей.

ЗСУ на підступах до Херсона: депутат облради дав коментар

Вчора, 5 квітня, депутат ХОР Сергій Хлань заявив, що ЗСУ не забули про Херсон і ведуть бої на території області. Бої дуже важкі та ведуться у радіусі 20 км від Херсона.

В інтерв'ю Еспресо.TV Хлань зізнався, що ситуація в області є дуже складною. Лише минулого тижня ЗСУ розпочали активні бої за регіон. Бої ведуться як із території Дніпропетровської області, коли вдалося звільнити до 11 населених пунктів, так і з боку Миколаївської.

Хлань підтвердив інформацію, яку раніше озвучив мер міста Колихаєв, що окупанти з рук колаборантів отримали списки ветеранів АТО й активістів, які виступають проти РФ.

Продовжують окупанти проводити роботу із головами громади. Тільки напередодні вони відпустили голову Бехтерської громади, яка після тортур не перейшла на бік РФ.

Радник голови Офісу президента України Арестович також впевнений, що Херсон практично готовий до здачі. Проте експерт також заявив, що це не означає, що місто вже сьогодні, 6 квітня, буде звільнено.

Раніше мер Херсона Колихаєв заявив про те, що окупанти мають дані на ветеранів АТО й активістів, які виходять щодня на мітинги у місті.

Нагадаємо, окупанти почали блокувати у Херсоні всі гуманітарні вантажі та можливість мирному населенню евакуюватися.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини