31 березня 2022, 08:05

У ЗСУ розповіли, як вони збивають ракети, якими РФ обстрілює Україну

ЗСУ збивають ворожі ракети за допомогою комплексів Stinger, "Ігла", а також комплексів британського й американського виробництва.

У ЗСУ розповіли, як вони збивають ракети, якими РФ обстрілює Україну

Представник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат заявив, що нашу країну ворог найчастіше атакує ракетами типу "Калібр" і Х-55. Обстріл ведеться з акваторії Чорного та Каспійського морів.

Вчора, 30 березня, в інтерв'ю ресурсу "Эспрессо.Запад" Ігнат поділився інформацією, як ЗСУ збивають ракети.

Для завдання ударів по території України окупанти використовують літаки. Удари можуть наноситися і з літаків, що низько летять. Нещодавно росіяни почали використовувати літаки у Бресті для завдання ударів у Західній Україні.

Окупанти використовують для завдання ударів і ракети типу "Іскандер", проте ЗСУ навчилися їх збивати.

Такі ракети збити не складає особливих труднощів, головне – зафіксувати мету. Однак трапляється і так, що ракета просто падає по шляху руху до мети або різко змінює свій курс. Практично всі ракети помітні для ЗСУ. Тут йдеться про високоточні ракети, швидкість яких становить 800 км/год. Існує такий тип ракет, які Росія запускає переважно з акваторії Чорного моря, у яких незрозуміла запрограмована локація. Тоді повітряна сирена включається майже на всій території Півдня та Заходу України.

Багато ракет ЗСУ збивають за допомогою зенітних комплексів вітчизняного та закордонного виробництва.

Ігнат зізнався, що за час війни з Росією ракети навчилися збивати навіть пілоти літаків. Це складно, оскільки має скластися відразу кілька умов, проте цілком реально.

У ЗСУ також додали, що Яворівський полігон був обстріляний ворогом із території Каспійського моря, а не Чорного, як заявлялося раніше.

Раніше ми повідомляли, що 30 березня бійці з полку "Азов" змогли ліквідувати одразу 64 ворожих солдатів, включаючи бійців зі спецпідрозділу ГРУ.

Нагадаємо, у 2017 році у Мережі спливло фото, на якому російський окупант втратив обидві ноги. До того він позував на території Луганщини на тлі розтоптаного українського прапора.


Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини