24 грудня 2021, 13:42

ЗМІ: у Пентагоні розкрили, чим саме допоможуть Києву при можливому відбитті атаки РФ

У Міноборони США розповіли про плани військової підтримки для України у разі можливого вторгнення російських військ.

ЗМІ: у Пентагоні розкрили, чим саме допоможуть Києву при можливому відбитті атаки РФ

Штати інтенсивно працюють над видачею Києву оперативних відомостей розвідки для результативної реакції українських військових за ймовірної атаки військ РФ, пише The New York Times.

За даними видання, така схема цілком викличе обурення у Кремлі у разі її схвалення Байденом. Але саме передача подібних розвідданих здатна допомогти українським військам заздалегідь запобігти можливому нападу армії РФ.

За інформацією джерел NYT, в оперативні дані американських розвідників входитимуть знімки російських підрозділів у реальному часі. А завдяки відомостям про переміщення сил РФ стане зрозуміло, чи мають намір війська РФ перетинати кордон.

Також, за даними спікера Пентагону Джона Кірбі, американські помічники відвідали Україну для оцінювння її потреби у засобах ППО.

Крім цього, за інформацією американського тижневика, у Білому домі обговорюють ідеї видачі Києву фахівців з кібервійни та зброї, які Вашингтон мав намір відправити до Афганістану перед захопленням його талібами. Але надання розвідданих вважається найістотнішою підтримкою для опору можливої агресії з боку РФ, стверджують репортери NYT.

Більше того, є відомості, що Штати вже передають Києву більше розвідматеріалів, ніж перед стягуванням до рубежів України російської армії. За оцінкою американських аналітиків, Вашингтон має зробити правильний меседж, тобто наростити підтримку українським військовослужбовцям для запобігання вторгненню РФ, причому це слід реалізовувати помірковано, щоб у Кремлі "не відчули загрози та не розпочали військові маневри".

Раніше повідомлялося, що на окупований Донбас прибули додаткові сили з російських найманців.

А доктор Комаровський розкрив причину, через яку РФ не атакуватиме Україну до Нового року.

Також у Вашингтоні заявили, що Путін знайшов новий привід для вторгнення в Україну.

Нагадаємо, генерал США запевнив, що Кремль і так уже багато зробив для реалізації вторгнення РФ в Україну.

Крім того, умову для діалогу Зеленського та Путіна озвучили українці за підсумками опитувань.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини