9 грудня 2021, 13:56

Ярош на тлі загрози вторгнення ЗС Росії заявив: "Знаєте, що я вам скажу..."

Ярош розповів, чому не боїться загрози вторгнення російської армії до України.

Ярош на тлі загрози вторгнення ЗС Росії заявив: "Знаєте, що я вам скажу..."

Радник Головнокомандувача ЗСУ, командувач Української добровольчої армії (УДА) Дмитро Ярош на тлі можливого вторгнення російської армії в Україну заявив про те, що спокійно ставиться до загрози з боку Москви.

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Ярош наголосив, що у керівництві української армії знаходяться абсолютні професіонали, які впораються з можливим широкомасштабним вторгненням ЗС РФ.

"Знаєте, друзі, що я вам скажу? І Головнокомандувач Збройних Сил України, і командувач Операції Об'єднаних сил, командувачі ОК, ДШУ, ВМС, ССО тощо – відмінні українські офіцери. І міністр оборони – на своєму місці, тому особисто мені начхати на можливе широкомасштабне вторгнення ерефівської орди в Україну. З такою військовою командою ми приречені перемогти!" – заявив він.

Ярош зазначив, що не всі з представників чинної команди влади викликають у нього аналогічне захоплення, а також закликав витрачати гроші бюджету не на дороги, а на розвиток армії.

"Про інших представників влади промовчу…)) Та й мільярди все ж таки саме зараз не на дороги треба кидати, а на ЗСУ..." – заявив Ярош.

Раніше Ярош вперше показав фотографію секретного тактичного підрозділу ЗСУ під кодовою назвою "Браконьєри", який протягом 8 останніх років знаходиться на передовій.

Зазначимо, на станції Маслівка у передмісті Воронежа перекинули важку бойову техніку. Відповідні відеокадри виклали у соцмережах. На кадрах помітні кілька САУ "Мста-С", танки "Т-80У", СОУ, ПЗУ ЗРК "Бук-М1" і "КрАЗ-255" на шасі. Крім того, на відеозаписі показано цілий ешелон з іншими установками комплексу та з РЛС "Купол". Імовірно, на станції розташовано один комплекс "Бук" у повному складі. Зауважимо, що номери комплексів замащені.

Нагадаємо, Ярош показав фотографію окремої тактичної групи УДА із серйозним послужним списком на передовій.

Раніше президент РФ Володимир Путін відповів, чи піде він на нове військове вторгнення на територію України.

Напередодні наголошувалося, що борт із військовою допомогою США летить в Україну після переговорів Байдена та Путіна.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини