23 листопада 2021, 19:56

Залужний показав, як ЗСУ управляються з Bayraktar і Javelin на тлі концентрації військ РФ на кордоні

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний попередив окупанта про Bayraktar і Javelin на тлі інформації про перекидання військ РФ до кордону.

Залужний показав, як ЗСУ управляються з Bayraktar і Javelin на тлі концентрації військ РФ на кордоні

Українські війська посилено навчаються працювати з іноземним озброєнням на тлі повідомлень про підготовку Росії до нового вторгнення.

Про це на своїй сторінці у Facebook 23 листопада повідомив Головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Валерій Залужний, повідомляє Діалог.UA.

Він зазначив, що іноземне озброєння суттєво підвищило боєздатність української армії. Йдеться насамперед про ударні безпілотники Bayraktar TB2 і протитанкові ракетні комплекси Javelin.

"Сьогодні ми відпрацювали нову тактику їх використання у бойових умовах, продемонструвавши командирам бригад і полків", – повідомив Головнокомандувач. Він уточнив, що маневри були проведені відповідно до досвіду протидії ворогові на Донбасі.

І "Байрактар", і "Джавелін" показали свою ефективність у нічний час доби, а також за умов поганої видимості.

Маневри проводилися на полігоні "Широкий лан", що під Миколаєвом. На них був присутній, серед інших, міністр оборони Олексій Резніков.

Варто зазначити, що восени ЗСУ вперше застосували у бою на Донбасі як БПЛА "Байрактар", так і ПТРК "Джавелін". Озброєння пустили у хід як вогонь у відповідь, оскільки російські окупанти вели небезпечний обстріл позицій ЗСУ та прилеглих населених пунктів.

Ці події збіглися з черговою концентрацією російських військ на українському кордоні. Ризик нового вторгнення дуже великий, вважають і у Києві, і на Заході. Керівник Головного управління розвідки Міноборони України повідомив, що Москва планує ескалацію на січень – лютий.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що у ЗСУ з'явилася перша група операторів ударних дронів Bayraktar – навчалися у Туреччині.

Ми також писали, що на тлі загрози вторгнення Росії Зеленський звернеться до Ради з повідомленням про становище України.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини