26 жовтня 2021, 12:42

Загибель російських військових у засідці під Докучаєвськом: Стрєлков розповів, як провалилася атака росіян

Група російських військових у пішому порядку попрямувала до позицій ЗСУ, проте потрапила у пастку на передовій.

Загибель російських військових у засідці під Докучаєвськом: Стрєлков розповів, як провалилася атака росіян

З'явилася нова інформація про загибель на передовій групи російських військових, які рухалися у бік позицій української армії, проте потрапили у засідку ЗСУ. Уточнені дані на своїй сторінці у соціальній мережі "Вконтакті" опублікував один із перших ватажків "ДНР" Ігор Стрєлков-Гіркін.

Фактично Стрєлков підтвердив інформацію волонтера української армії Романа Доніка.

За даними Стрєлкова, група російських військових залишила автомобіль і пішки попрямувала до українських позицій, проте потрапила у пастку на передовій. У результаті з російського юоку загинули 3 офіцери та водій.

"Згідно з наявними даними, група офіцерів потрапила у заздалегідь підготовлену засідку, коли, залишивши автомобіль (щоб не потрапити під обстріл), намагалася пішки наблизитися до лінії фронту для виконання своїх обов'язків", - повідомив він.

За даними Стрєлкова, українська сторона публікує відео ліквідації російських військових і найманців з метою придушення морального духу військовослужбовців РФ та для підняття його у ЗСУ.

Більше того, Стрєлков наголосив, що з боку ОРДЛО проти ЗСУ воюють найманці з російськими паспортами та громадянством, що де-факто робить їх російськими військовими.

Раніше з'явилася інформація про те, що російські найманці зазнали тяжких втрат на передовій на окупованій частині Донбасу, за попередньою інформацією, потрапивши у засідку передових підрозділів української армії. Про втрати серед найманців на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter повідомив волонтер Роман Донік. За його даними, під час бойового зіткнення на передовій загинули четверо російських найманців.

Раніше угодою Києва та Лондона були незадоволені у посольстві РФ. Російські дипломати відкрито звинуватили європейських політиків у підтримці війни на Сході України.

А на початку жовтня в ОБСЄ запевнили, що бойовики ОРДЛО розміщують у житлових районах Донбасу гаубиці та "Гради". Уся ця техніка була отримана від Росії.

Світова спільнота також відкрито називає Росію призвідником і учасником війни на Донбасі.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини