6 жовтня 2021, 15:28

ЗСУ показали потужні кадри підготовки до ударів з ТРК "Точка-У" біля Криму

Підрозділи тренувалися наносити ракетні удари у місця зосередження повітряного та морського десанту "ворога". Умови були максимально наближені до бойових.

ЗСУ показали потужні кадри підготовки до ударів з ТРК "Точка-У" біля Криму

Військовослужбовці ЗСУ відпрацювали умовні ракетні удари по "ворогові" з тактичних ракетних комплексів "Точка-У" у Херсонській області на адмінкордоні з окупованим Кримом.

Про це Діалог.UA повідомляє, посилаючись на прес-службу Командування Об'єднаних сил, яке оприлюдниле видовищні кадри.

За сигналом екіпажі чотирьох ТРК "Точка-У" висунулися до місця призначення, зайняли вогневі позиції та відпрацювали точне наведення на цілі.

У ході навчань було відпрацьовано установку комплексів з похідного положення у бойове та перевантаження ракет з транспортно-заряджувальної машини на пускову установку.

За словами командувача Об'єднаними силами ЗС України генерал-лейтенанта Сергія Наєва, військовослужбовці показали відмінну злагоджену роботу та готові у разі потреби застосувати цю навичку у реальності.

Крім того, бойові розрахунки ракетного підрозділу відпрацювали дії в умовах радіаційного та хімічного зараження місцевості та тренувалися відбивати напад ворожих диверсантів.

Довідка: тактичний ракетний комплекс "Точка-У" призначений для ефективного ураження точкових і малорозмірних найважливіших цілей у тактичній глибині військ ворога у будь-яких погодних умовах і у будь-який час доби та року:

- великих центрів і пунктів керування; 

- вузлів зв'язку; 

- частин і підрозділів РЕБ; 

- об'єктів ППО (ПРО) та ВПС;

- основних угруповання військ противника.

Нагадаємо, в Україні інтернаціональний батальйон зачистив захоплене терористами місто. З'явилися кадри з багатонаціональних навчань Rapid Trident + 2021.

Раніше біля кордону Криму бойові розрахунки 300-міліметрових реактивних систем залпового вогню "Смерч" і тактичних ракетних комплексів "Точка-У" привели їх у повну бойову готовність протягом декількох хвилин і тим самим продемонстрували свою готовність використовувати цю сучасну високоточну зброю у разі розвитку події за найгіршим сценарієм - сценарієм вторгнення російських військових з окупованого півострова на територію материкової України.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини