4 серпня 2026, 21:08

​Зеленський поставив нові завдання СБУ: операції проти Росії та позбавлення тих, хто не служить Україні

Президент Володимир Зеленський дав добро на нові операції СБУ проти РФ та на очищення спецслужби від тих, хто не працює на Україну.

Автор: Татьяна Шевченко

​Зеленський поставив нові завдання СБУ: операції проти Росії та позбавлення тих, хто не служить Україні

Український лідер Володимир Зеленський 4 серпня провів зустріч із новим головою Служби безпеки України (СБУ) Олександром Покладом. Обговорювали операції проти РФ, а також очищення спецслужби.

Про це президент повідомив у соцмережах.

Зеленський зазначив, що на зустрічі дав добро на проведення "операцій протидії" агресору.

"Узгодив також і подальші кроки щодо очищення внутрішньої структури Служби від тих, хто працює на себе, а не на Україну", - розповів Зеленський.

Президент зазначив, що спецпідрозділ СБУ "Альфа" сьогодні займає перше місце в рейтингу з ліквідації окупантів.

"Загалом за липень на фронті всі наші підрозділи знищили 30 272 росіянина саме безпілотниками. Це і ліквідовані, і важко поранені. І це тільки те, що має чітке відеопідтвердження. Тенденція на фронті незмінна. Росіяни щомісяця втрачають близько 30 тис. військових", – розповів Зеленський.

Він пообіцяв, що у Сил оборони "буде ще більше дронів".

Раніше Dialog.UA повідомляв, що СБУ та ГУР увійшли до ТОПу найкращих спецслужб Європи.

Також повідомлялося, що СБУ зірвала ліквідацію десятків українських військових на "благодійній" вечірці.

Останні новини