Мусієнко розповів про ще одну опцію, яку має Україна і саме час її застосувати
Військовий експерт Олександр Мусієнко вважає, що дуже ефективними можуть виявитися удари по аеропортах РФ вдень.

Важливо завдавати дронових ударів по території Російської Федерації не лише вночі, а й вдень, якщо це стосується тих місць, де через небезпеку буде оголошено план "Килим", запропонував Олександр Мусієнко. Потрібно бити по всьому, що призводить до швидкого виснаження російської економіки.
Суть пропозиції військовий експерт розкрив в одному із відео на своєму YouTube-каналі.
"Заяву зробив Кирило Буданов. Він чітко сказав про те, що війна стратегічно для Росії в глухому куті. Вони просто відмовляються це визнавати. Можна погодитися, але ми розуміємо, що відмова визнати реальність завжди веде до того, що ми бачимо, що Путін буде продовжувати війну, поки ця реальність не вдарить його дуже боляче по голові, а для того, щоб це сталося, потрібно ще працювати, потрібно більше випалювати Wildberries, атакувати ворожі аеродроми, блокувати морські порти, а також потрібно блокувати авіаційні перевезення", - озвучив свій погляд на ситуацію Мусієнко.
Після цього експерт додав: "Дивіться, у нас є ще одна опція. Через оголошення плану "Килим" фактично щоночі в багатьох аеропортах скасовуються рейси. А потрібно, щоб план "Килим" оголошували вдень, тому що вдень найбільше перевезень, потрібно запустити пробні партії дронів вдень. Потрібно "зіграти в операцію" "Килим", подивитися, наскільки критичним для них буде зрив авіаперевізників та авіаперевезень, як вантажних, так і пасажирських. Я думаю, це чергова галузь, проти якої потрібно вжити "пекельних санкцій". Йдеться про авіацію. Потрібно завдати їм колосальних збитків економіці".
До цього Dialog.UA повідомляв, що Мусієнко припустив, яким "незвичайним чином" може закінчитися війна в Україні.
Також Мусієнко розповів про те, як Сили оборони України тихо та непомітно "розоряють" путінську Росію.
Останні новини
Шарп попередив, що Росія може радикально змінити свої агресивні плани, ускладнивши життя українців
22:00"Вони воюють за наукою", - Z-блогер пояснив, чому атаки України завдають важкого удару економіці РФ
18:37Кремлівське видання "Московський комсомолець" накинулося на главу РПЦ Кирила: спалахнув скандал
17:40У Хмельницькому заарештовано директора мовної школи - йому загрожує до 8 років за розбещення дітей
17:25"Він все це бачив", - чоловік, який вижив після удару дрону в Херсоні, розповів, що хотіли росіяни
17:14