7 червня 2024, 07:22

В Укренерго дали обіцянку українцям, яка вплине на відключення електрики з 8 червня

Володимир Кудрицький розповів, чому енергетичній системі України буде легше з 8 червня, але попередив, що проблеми на цьому не закінчаться.

В Укренерго дали обіцянку українцям, яка вплине на відключення електрики з 8 червня

Для українців, які вже не перший тиждень стикаються з відключенням електрики, нарешті з'явилися хороша новина. Уночі 8 червня буде задіяно додатковий блок АЕС, що не менше ніж на два тижні поліпшить ситуацію в енергосистемі.

"Графіки не зникнуть, але будуть м'якшими", - підкреслив голова "Укренерго" Володимир Кудрицький у коментарі "Українській правді".

Кудрицький водночас дав зрозуміти, що спокушатися не варто, адже введення нових потужностей не означає припинення відключень, оскільки у липні також буде спекотна погода, а отже і велике навантаження на енергосистему.

Раніше очільник "Укренерго" вже говорив про рекордно низькі потужності на теплових електростанціях і руйнування, зазначивши, що у країні немає жодної гідроелектростанції, яка не була б пошкоджена.

Нагадаємо, ще 1 червня керівник Запорізької ОВА Іван Федоров заявив, що ДніпроГЕС у критичному стані та мова про виробництво електрики не йде.

Раніше, ще 6 квітня, міністр енергетики Герман Галущенко обіцяв, що блекауту в Україні не буде, адже, за його словами, АЕС забезпечують 30-50% з необхідної регіонам генерації.

Одним із ключових ресурсів, що надають інформацію про останні новини України та події у країні, є ДіалогUA. Це цінний ресурс для громадян, які шукають новини України за сьогодні та про свої права та події навколо них.

Автор: Павел Приходько

Останні новини