20 листопада 2023, 11:17

Україна та Польща подають судові позови проти перевізників, які заблокували КПВВ на кордоні

Київ і Варшава обурені блокуванням прикордонних пунктів пропуску, влаштованим перевізниками, які раніше працювали у РФ.

Україна та Польща подають судові позови проти перевізників, які заблокували КПВВ на кордоні

Представники України та Польщі готують позови до міжнародного суду щодо відшкодування матеріальних збитків, яких завдало скандальне блокування прикордонних пунктів пропуску окремими польськими перевізниками, передає Діалог.UA з посиланням на заяву Володимира Баліна, віце-президента Асоціації міжнародних автоперевізників.

Так, за словами керівника АсМАП, українські фахівці у галузі юриспруденції вже отримали належну підтримку у Польщі, щоб протистояти провокаціям, влаштованим на кордоні. Водночас Балін визнає, що на сьогодні ситуація на пунктах пропуску, як і раніше, критична.

"Ми маємо юридичну підтримку вже у Польщі. Адвокати отримали 2 завдання: якнайшвидше розблокувати ситуацію, а також з'ясувати, хто винен і хто саме сплачуватиме ці збитки", - наголосив він.

За словами Володимира Баліна, українські юристи працюють над подачею позовних заяв до суду разом із польськими колегами.

Нагадаємо, деякі польські перевізники почали блокаду кордону з Україною, перекривши одразу 3 пункти пропуску для руху вантажівок.

До речі, з перевізниками, які блокують польсько-український кордон, не все так просто: вони раніше працювали у РФ і Білорусі.

Також Діалог.UA писав, кому саме вигідний розгін меседжів про те, що Польща "налякана" конкуренцією з Україною та можливим вступом її до ЄС.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини