28 вересня 2023, 08:18

Українські зенітники побили рекорд щодо збитих донів-камікадзе: Кім і ЗСУ розповіли про нічну атаку

Українські зенітники могли встановити рекорд щодо збитих дронів-камікадзе у небі над Україною.

Українські зенітники побили рекорд щодо збитих донів-камікадзе: Кім і ЗСУ розповіли про нічну атаку

У ніч на 28 вересня Кремль знову атакував Україну дронами-камікадзе. Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім упевнений, що сьогодні українській ППО вдалося встановити рекорд.

Його слова побічно підтвердила речниця Сил оборони України "Південь" Наталія Гуменюк. У прямому ефірі національного телемарафону вона заявила про знищення понад 30 дронів.


Повітряну тривогу було оголошено в Одеській області 27 вересня о 23:50. Через деякий час стало відомо, що група дронів рухається у бік Одеси, Коблевого й Очакова.

Ще через деякий час під ударами дронів могли опинитися жителі Миколаївської, Дніпропетровської, Кіровоградської та Черкаської областей.

Близько 3:00 над Черкащиною запрацювала система ППО. Ще через 30 хвилин повітряну тривогу було скасовано в Україні. Тоді ж Кім і повідомив, що ЗСУ могли побити рекорд зі знищених дронів.

Загалом же було збито 34 дрони-камікадзе з 44, запущених Росією з території мису Чауда (Крим) і Приморсько-Ахтарська (РФ). Також було знищено 6 розвідувальних дронів типу "Зала", "Орлан" і "Суперкам".

У ніч на 26 вересня ЗСУ збили 26 дронів-камікадзе, які переважно атакували територію Одеської області.

Раніше ми повідомляли, що в іранських дронах-камікадзе Київ виявив понад 50 електронних компонентів, вироблених на Заході.

Нагадаємо, бійці Мадяра зуміли закупити найбільшу партію FPV-дронів з початку війни в Україні.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини