22 вересня 2023, 07:56

Україна та США готові спільно виробляти зброю: Зеленський озвучив головний пріоритет

Україна готова спільно з США виробляти деякі види озброєння, включно із системами ППО.

Україна та США готові спільно виробляти зброю: Зеленський озвучив головний пріоритет

Учора, 21 вересня, президент України провів зустріч із Джоном Байденом, за підсумками якої поділився новими планами з США на майбутнє.

Глава України підкреслив, що візит до Вашингтону був дуже результативним. Вдалося не тільки обговорити новий пакет військової допомоги, а й спільні плани на майбутнє, інформує канал "Україна 365".

Учора ж очільник Білого дому анонсував і новий пакт військової допомоги, а також заявив про те, що танки Abrams уже на шляху до України.

Однак важливе інше: Зеленський і Байден обговорили можливість спільно налагодити виробництво озброєння, необхідного Україні для боротьби проти РФ.

Це означає, що будуть нові робочі місця та нова промислова база. Ставка робитиметься на системи ППО. Ба більше, вся нова зброя, яку вироблятимуть США й Україна, має зміцнити оборону країни.

Очільник Мінстратегпрому Камишин зумів підписати угоду одразу з трьома асоціаціями, які допоможуть залучити до 2 тисяч американських компаній, що працюють в оборонній сфері.

Також між двома країнами було підписано і меморандум про співпрацю у галузі енергетики.

Було порушено питання і про відновлення України після завершення війни.

Тим часом журналісти CNN не сумніваються, що після зустрічі з Байденом Зеленський отримає новий пакет військової допомоги.

Нагадаємо, у Зеленського заявили, що у Нью-Йорку той не зустрічався ні з Дудою, ні з Науседою.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини