6 червня 2023, 15:14

Україна ініціює засідання Радбезу ООН через підрив Каховської ГЕС – в Організації День російської мови

В Організації Об'єднаних Націй поки що не коментують теракт російських військових і відзначають День російської мови.

Україна ініціює засідання Радбезу ООН через підрив Каховської ГЕС – в Організації День російської мови

Через підрив російськими окупантами Каховської ГЕС Україна ініціює скликання засідання Ради Безпеки ООН. Про таке рішення, яке на екстреному засіданні ухвалила РНБО, повідомляє Телеграм-канал "Україна 365".

"Учасники засідання погодили комплекс міжнародних заходів, серед яких скликання засідання Ради Безпеки ООН, звернення до міжнародних природоохоронних організацій, до Міжнародного кримінального суду, оскільки такі дії росіян містять явні ознаки порушення Женевської конвенції", - йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що в ООН поки що ніяк не відреагували на теракт російських окупантів у Херсонській області. У Twitter Організації з'явилося лише повідомлення, що сьогодні День російської мови. Це викликало різку реакцію у МЗС України.

"Російське командування віддасть наказ підірвати Каховську греблю по-російськи. Який день в ООН, щоб відзначити російську мову! Твіти про культурне розмаїття, ігноруючи найбільшу за останні десятиліття катастрофу в Європі, спричинену виключно Росією. Навіщо мовчати?" - написав у Twitter речник МЗС Олег Ніколенко.

Як ми писали раніше, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба назвав підрив Каховської ГЕС найбільшою техногенною катастрофою в Європі за десятиліття.

Крім того, у Європі шоковані цим військовим злочином росіян.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Михаил Бутко

Останні новини