20 лютого 2023, 15:29

Кулеба розкрив деталі переговорів Зеленського та Байдена: "Чіткий сигнал на болота"

Сьогоднішній візит Джозефа Байдена історичний для України, оскільки востаннє президент США приїжджав до Києва 15 років тому.

Кулеба розкрив деталі переговорів Зеленського та Байдена: "Чіткий сигнал на болота"

20 лютого президент США Джо Байден приїхав до Києва з неанонсованим візитом, про який навіть у Вашингтоні знало небагато людей. Глава Білого дому добирався в Україну потягом із Польщі.

Глава МЗС України Дмитро Кулеба розповів подробиці переговорів Володимира Зеленського та Джо Байдена. За словами дипломата, обидва політики залишилися задоволені розмовою.

"Цей візит - перемога українського народу та президента Зеленського. Чіткий сигнал на болота: вас ніхто не боїться!" - прокоментував Кулеба.

Очільник МЗС України зауважив, що він повертався в Україну з Мюнхену та знову вирушає у дорогу, щоб провести переговори щодо координації зусиль із НАТО, членства нашої країни в ЄС і розставити акценти у справі про відповідальність агресора за воєнні злочини.

До речі, останній візит американського лідера в Україну відбувся 2008 року - прилітав Джордж Буш-молодший.

У серпні 1991 року до Києва приїжджав Джордж Буш-старший. Тричі в Україні був Білл Клінтон.

Нагадаємо, американський президент Джозеф Байден був помічений поруч з Михайлівським собором, де під звуки повітряної тривоги вшанував пам'ять загиблих захисників України біля Алеї слави.

Приїзд Байдена до Києва став важким ударом для російської пропаганди та росіян, які обурюються у соціальних мережах. Деякі z-патріоти навіть заявили, нібито очільник Білого дому ледь не питав дозволу у Путіна, щоб приїхати до Києва.

У відповідь на пропаганду Байден заявив, що приїхав до української столиці для підтримки демократії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини