14 жовтня 2022, 09:43

"Гарячково тримається за цей шанс", – Арестович пояснив, на що розраховує Кремль

Олексій Арестович заявив, що РФ чекає на перемогу трампістів на проміжних виборах в Америці як манни небесної.

"Гарячково тримається за цей шанс", – Арестович пояснив, на що розраховує Кремль

Позаштатний радник Офісу президента України Олексій Арестович зазначив, що Росія зараз зацікавлена у переговорах насамперед заради затягування часу. Кремль розраховує на перемогу трампістів у проміжних виборах у США, які відбудуться у листопаді. "Як Гітлер сподівався на армію Венка та на чудо-зброю, вони сподіваються на те, що після перемоги Консервативної партії та посилення їхньої позиції у сенаті та Конгресі ситуація кардинально зміниться, що вони скоротять допомогу Україні, підштовхнуть її до переговорів тощо. Вони гарячково тримаються за цей шанс як за останнє диво", - пояснив Арестович під час бесіди з Марком Фейгіним.

Переглянути повний запис ефіру можна на YouTube-каналі Alexey Arestovych.

За словами Арестовича, Путіну начхати на те, що загинуть 100 000 мобілізованих росіян. Його завдання - за всяку ціну дотягнути до 8 листопада. "Але вони забувають, що ленд-ліз тим і добрий, що президент США може виділяти допомогу, минаючи сенат і Конгрес. Це його основне призначення", - заспокоїв українців політик.

Також він зазначив, як в інфопросторі постійно розгойдується тема про те, що жодного ленд-лізу немає, але при цьому військова допомога Україні чомусь постійно збільшується.

Нагадаємо, Олексій Арестович за підсумком "Рамштайну" похвалив Путіна: "Сідайте, Володимире Володимировичу, п'ять із плюсом".

Також Олексій Арестович заявив, що РФ стоїть на порозі грандіозної катастрофи.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Останні новини