16 червня 2022, 16:49

Подоляк пояснив, що станеться з Україною, якщо "ми неправильно закінчимо цю війну"

Радник голови ОПУ Михайло Подоляк передав "привіт" українцям із звільненого населеного пункту Херсонської області.

Подоляк пояснив, що станеться з Україною, якщо "ми неправильно закінчимо цю війну"

Український політик Михайло Подоляк, як завжди, чітко та ясно висловив свою позицію щодо мирних переговорів із Росією та пояснив, чому вони неможливі. Також радник глави Офісу президента пояснив, чому для України так важливо перемогти у цій війні.

Відеозвернення до українців Михайла Подоляка зі звільненого населеного пункту поблизу Херсона можна переглянути на Telegram-каналі.

"Три - максимум чотири кілометри до росіян. Це Херсонська область. Це одне з зруйнованих і знищених наших сіл", - із цих слів розпочав свою промову політичний діяч, розповідаючи, де він зараз перебуває.

"З Росією неможливо домовлятися. Вона сюди зайшла не воювати за щось. Вона сюди зайшла знищувати все. Це і є суть "руського світу". Це суть того, що вони робитимуть в Україні", - впевнено заявив радник Офісу президента.

"Вони не дозволять нам жити спокійно. Вони щоразу, якщо ми "неправильно" закінчимо цю війну, а правильно закінчити - це означає вигнати росіян з території України повністю. Якщо ми закінчимо війну "неправильно", вони це робитимуть з нами постійно. Вони самі жити не вміють, і вони не хочуть, щоб класно жили ми", - зі знанням справи резюмував вищезазначене відомий політичний діяч.

Для того щоб бути почутим якомога більшою кількістю людей у різних країнах, до промови Михайла Подоляка українською мовою передбачені англійські субтитри.

Раніше Подоляк назвав справжні цілі влади РФ щодо війни в Україні.

Нагадаємо, Подоляк назвав зброю, яка дозволить ЗСУ звільнити всю територію України.

Також Подоляк попередив українців про ситуацію на фронті.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини