22 травня 2022, 07:30

Генерал Ягун навів безперечні аргументи того, що мета Кремля — світова продовольча криза

Генерал-майор СБУ Віктор Ягун в інтерв'ю народному депутату Олексію Гончаренко заявив, що Путін намагається провокувати голод.

Генерал Ягун навів безперечні аргументи того, що мета Кремля — світова продовольча криза

Віктор Ягун у гостях у депутата, який на період війни став блогером й активно веде свій YouTube-канал, озвучив своє бачення гострих тем та важливих для України питань. Якщо однозначної відповіді на питання про те, що потрібно робити, щоб розблокувати Чорне море, не прозвучало, то головна мета ворога була точно озвучена.

Переглянути діалог Віктора Ягуна з Олексієм Гончаренком можна на каналі YouTube.

Коли ведучий запитав свого гостя, як може статися деблокада Чорного моря, той чесно відповів, що це питання складне. Але відразу після цього з вуст колишнього заступника Глави СБУ прозвучало: "Спочатку я не розумів, навіщо вони це роблять. Але після сьогоднішнього ракетного удару по одному із заводів на Одещині, а підірваний завод, який виробляє добрива, все стало на свої місця: вони реально хочуть спровокувати голодомор, але не в Україні (Україна таки витримає цю навалу), а у світі".

Потім прозвучало пояснення: "Це один із елементів гібридної війни — створення надзвичайної ситуації, щоб "вибухнуло" десь у якихось країнах. Як результат — емігрантська криза. Ці люди побижать із тих країн до Європи, створять проблеми для Європи. У цьому і полягає їхня ідея".

Потім український військовий діяч продовжив наводити аргументи на користь своєї версії, нагадавши, що армія окупантів підривала насінні станції, вивозила сільгосптехніку. Саме ліквідація виробництв сільськогосподарської продукції підтверджує теорію про наміри Кремля спровокувати світову продовольчу кризу.

Раніше генерал Ягун передрік Росії нову проблему вже восени 2022 року.

Нагадаємо, генерал Ягун повідомив, чим закінчаться "навчання" білоруської армії на кордоні з Україною.

Також генерал Ягун "розсекретив" стан російської армії у Придністров'ї, озвучивши точні цифри.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини