5 квітня 2022, 12:14

ЗМІ: "Як за України не буде", – у Каховці російські військові анонсували урізання зарплат удвічі

Російські окупаційні війська повідомили комунальників у Каховці, що за Росії отримувати за свою роботу вони будуть удвічі менше.

ЗМІ: "Як за України не буде", – у Каховці російські військові анонсували урізання зарплат удвічі

Призначений росіянами гауляйтер окупованої Каховки (Херсонська область) Павло Філіпчук заявив працівникам комунальних підприємств міста, що платити їм таку саму зарплату, як "при Україні", Росія не зможе та не буде.

Про це повідомляє херсонське видання "Мост" із посиланням на інформацію місцевого журналіста Олега Батуріна.

Російські окупаційні війська довели до населення інформацію, що отримувати за свою роботу вони будуть удвічі менше, проте натомість зарплати "виплачуватимуть стабільно".

Журналісти уточнюють, що Філіпчук до 2020 року був депутатом обласної ради та був головою бюджетної комісії. Напередодні вторгнення російської армії на територію України він повернувся до Каховки із Сочі, де проживав останнім часом.

Понад те, депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань повідомив журналістам, що керівництво в окупованій Каховці здійснює не Філіпчук, а російські окупаційні війська.

Журналісти повідомляють, що на окупованих територіях на Херсонщині російські окупанти розгорнули справжній терор, викрадаючи українських активістів і погрожуючи розправою тим, хто виступатиме проти Росії.

Раніше окупанти, проваливши перший етап вторгнення і так званий "кримський сценарій" у Херсонській області, перейшли до нової тактики.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини