7 лютого 2022, 08:30

Кулеба відповів на "апокаліптичні прогнози" вторгнення Росії

Голова МЗС України Дмитро Кулеба закликав не вірити "апокаліптичним прогнозам" щодо можливого російського вторгнення.

Кулеба відповів на "апокаліптичні прогнози" вторгнення Росії

Україна та її західні партнери прораховують різні сценарії розвитку подій і готові до будь-якого варіанту дій, які може зробити Кремль.

Голова МЗС України Дмитро Кулеба знову звернувся до мирних жителів із закликом не вірити пропаганді, яка тиражує "апокаліптичні прогнози".

"Сьогодні Україна має потужну армію, безпрецедентну міжнародну підтримку та віру українців у свою державу. Це ворог має нас боятися, а не ми його", – написав Кулеба.

Кілька днів тому Кулеба коментував можливість нового вторгнення РФ, нагадавши, що влада України уважно стежить за розвитком ситуації біля кордонів держави. Однак поки що реальних приводів для занепокоєння немає.

Нагадаємо, з другої половини 2021 року Росія зосередила навколо України, у тому числі неподалік білорусько-українського кордону, понад 100 тисяч військових і техніку. Західна розвідка передбачає, що ці сили можуть залучити до повномасштабної військової операції проти України.

США, ЄС і Великобританія працюють над розробкою інструментів стримування агресії Кремля та паралельно посилили військову підтримку ЗСУ.

Москва заперечує наявність агресивних планів щодо України, але тисне на Вашингтон і НАТО ультиматумом щодо невступу України та Грузії до Альянсу.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини