26 січня 2022, 19:06

Українська ведуча Єгорова заявила про повну підтримку Путіна: "Час повернути здоровий глузд в Україну"

Заяви телеведучої Єгорової викликали скандал у соціальних мережах.

Українська ведуча Єгорова заявила про повну підтримку Путіна: "Час повернути здоровий глузд в Україну"

Українська телеведуча й актриса Сніжана Єгорова заявила, що активно підтримує главу Кремля Володимира Путіна. Про це вона зазначила на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук, публікуючи відео кремлівського телеканалу "Росія 24" про російського президента.

"Я підтримую Володимира Путіна!" – заявила вона, викликавши обурення з боку користувачів соціальних мереж.

У коментарях велика кількість користувачів розкритикувала заяву Єгорової, рекомендуючи їй залишити територію України та їхати до Росії.

Реагуючи на вал негативних повідомлень із боку користувачів, Єгорова опублікувала кілька нових повідомлень, у яких підтвердила свої симпатії щодо глави Кремля та РФ.

"ТАК!!! Я підтримую ПУТІНА!!! І не збираюся змінювати свою думку про те, що ПОРА ПОВЕРНУТИ ЗДОРОВИЙ ГЛУЗД В УКРАЇНУ!!! Інакше діти й онуки поліцаїв зжеруть", – заявила Єгорова, знову поширюючи відео кремлівського телеканалу.

До речі, останніми роками ЗМІ пишуть про Сніжану Єгорову виключно у зв'язку зі скандалами, які найчастіше вона сама провокує. Так, нещодавно вона назвала українських захисників "селюками та рагулями", які нібито нав'язують їй свої умови життя. Офіцер ЗСУ Петров і колишній чоловік Єгорової Антін Мухарський відповіли їй на образу військовослужбовців.

Згодом ведуча знову викликала гнів українців, випустивши некролог Україні.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини