18 січня 2022, 08:14

Порошенко зробив першу заяву після перенесення слухання справи

Після того, як суд не зміг ухвалити рішення у справі Петра Порошенка та переніс слухання на 19 січня, експрезидент звернувся до своїх прихильників.

Порошенко зробив першу заяву після перенесення слухання справи

Вчора, 17 січня, суд не зміг обрати запобіжний захід Петру Порошенку та переніс оголошення рішення на 19 січня. П'ятий президент залишив суд, заявивши, що "у влади щось пішло не так".

Суддя пробув у нарадчій кімнаті майже п'ять годин, після чого розпорядився перенести засідання.

Залишивши будівлю суду, Петро Порошенко заявив своїм прихильникам, що влада намагалася затягнути час, щоб усі, хто прийшов підтримати його, втомилися та пішли.

"І ми їм показали, що ми Україну любимо найбільше та ми зараз тут боремося за Україну. І вони злякалися. І сьогодні, 17 січня, для них стане початком кінця їх бездарної популістської епохи. Вони намагалися заарештувати п'ятого президента України, та щось у них пішло не так. І щось ці механізми почали не діяти... Люди відмовляються виконувати їх накази", – сказав лідер "ЄС".

Порошенко ще раз заявив, що не можна розкривати країну, коли біля кордонів стоїть ворог – Путін. Він закликав об'єднатися та відновити рух країни до НАТО та ЄС.

"Настав час закінчити експерименти "зеленого" сміття над нашою улюбленою Україною. Сьогодні ми не виграли війну, ми навіть не виграли бій. Але ми точно зберегли позиції!" – зазначив Порошенко.

Він подякував усім прихильникам за підтримку, нагадавши про народну прикмету: "Кажуть, на Хрещення чорти здихають. Вони вирішили оголосити рішення на Хрещення, 19 числа. Давайте їм покажемо, як ми вміємо святкувати християнське свято".

Порошенко закликав своїх прихильників зібратися під Печерським судом через день, коли суд озвучуватиме рішення.

Нагадаємо, 17 січня о 09:10 літак із Петром Порошенком на борту, який вилетів із Варшави, приземлився у Києві, а об 11:00 суд розпочав розгляд справи.

О 19:50 з'явилася інформація, що судді стало погано та йому нібито викликали швидку допомогу. Пізніше канцелярія суду спростувала цю інформацію.

Надвечір до будівлі суду стягнули велику кількість силовиків.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини