27 грудня 2021, 20:55

Instagram заблокував "телеканал" "Крим-24": "Санта-Клаус та олені не допомогли"

Сьогодні, 27 грудня, соціальна мережа Instagram заблокувала сторінку "телеканалу" "Крим-24".

Instagram заблокував "телеканал" "Крим-24": "Санта-Клаус та олені не допомогли"

Пропагандистський "телеканал", що працює на тимчасово анексованому півострові, "Крим-24" поскаржився на блокування в Instagram.

"Instagram знову заблокував наш обліковий запис із незрозумілих причин. На листи техпідтримка так і не відповіла. Санта Клаус та його олені нам не допомогли", – йдеться у повідомленні.

Зараз місцеві фахівці займаються відновленням доступу та будуть вести паралельний обліковий запис, "щоб протистояти закордонному обмеженню свободи кримського слова". Також адміністратори ТГ-каналу запевняють, що у соцмережі з'явилася велика кількість акаунтів зі словами "Крим" і "новини" у назвах, проте до них вони не стосуються.

Як повідомлялося раніше, у 2020 році YouTube заблокував доступ до облікових записів "Крим-24", а також інформагентств AnnaNews і News Front. Усі вони публікують антиукраїнські матеріали, у яких звинувачують Київ і ЗСУ в агресії проти власного народу.

Крім того, із блокуванням довелося зіткнутися RT DE Маргарити Симоньян. Пропагандистка звинуватила США у спробах не допустити німецьких глядачів до правдивої інформації.

Тим часом глядачі з Росії поцікавилися, коли ресурс, що субсидується з бюджету РФ, нарешті почне говорити правду про їхню країну.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини