27 грудня 2021, 12:35

Проросійський депутат Шевченко несподівано "наїхав" на Кадирова за Україну, кинувши виклик голові Чечні

Проросійський депутат ВР Євген Шевченко зажадав від Кадирова негайно вибачитися за його слова про приєднання України до Чечні.

Проросійський депутат Шевченко несподівано "наїхав" на Кадирова за Україну, кинувши виклик голові Чечні

Несподіване продовження отримав скандал, пов'язаний із заявами голови Чечні Рамзана Кадирова щодо України. Проросійський депутат ВР Євген Шевченко зажадав від Кадирова негайно вибачитися за його слова про приєднання України до Чечні.

Він наголосив, що це є образою для всього українського народу.

Про це Шевченко написав у своєму телеграм-каналі, виступивши із різкою критикою на адресу чеченського політика.

"Вимагаю від Рамзана негайних вибачень. (…) Ти своїми маревними висловлюваннями образив весь український народ усіх національностей", – заявив він.

Шевченко наголосив, що вчинок Кадирова є неприпустимим.

До того ж український депутат дорікнув Кадирову та владі Чечні тим, що республіка живе коштом дотацій російського бюджету, який фінансує регіон на шкоду фінансуванню інших регіонів РФ, включно з Сибіром.

"Ти спочатку виріши питання у своїй республіці. А то розкішно жити коштом дотацій із російського бюджету – багато розуму не треба. І ще, там у сибіряків до тебе багато питань. Вони вважають, що ти їхній хліб відбираєш, живеш за їхні нафту та газ, а вони дровами будинку опалюють. Ассаляму алейкум, дорогий!" – наголосив український політик.

Він також зазначив, що проходив службу у радянській армії разом з уродженцями Чечні.

"Я служив в армії разом із хлопцями-чеченцями та сотнею людей різних національностей. Ти можеш образити мене, Зеленського, всю владу й опозицію в Україні. Але Народ – не маєш права!" – написав Шевченко.

26 грудня очільник Чечні, ставленик Володимира Путіна у Грозному Рамзан Кадиров розкритикував зовнішню політику України, заявивши, що Кремль мав скористатися шансом у 2014 році та захопити всю Україну. За його словами, якби Кремль не злякався наслідків і захопив Київ, то сьогодні Захід не міг би розміщувати свої війська в Україні, нібито загрожуючи безпеці Російської Федерації.

Політичний експерт Олексій Голобуцький зазначив, що на заході Кадиров присвятив чимало часу саме Україні. Аргументи та ступінь агресії у росіян різні, проте результат однаковий: більшість громадян РФ воліли б бачити відсутність на політичній карті України як держави. Менша частина також хоче зникнення з етнічної карти українців.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини