17 грудня 2021, 15:59

Бойко хоче відправити Раду у відставку – голова "ОПЗЖ" анонсував масове складання мандатів

Лідер проросійської партії "ОПЗЖ" Юрій Бойко озвучив свій план щодо дострокового переобрання Верховної Ради.

Бойко хоче відправити Раду у відставку – голова "ОПЗЖ" анонсував масове складання мандатів

Лідер партії та фракції "ОПЗЖ" Юрій Бойко хоче відправити у відставку Верховну Раду.

Гучну заяву він зробив 17 грудня із трибуни Парламенту. Відео доступне на Telegram-каналі "Український Діалог", повідомляє Діалог.UA.

Бойко планує позбавити Раду конституційної більшості. Він заявив, що для цього готовий піти на крайні заходи – складання мандатів усіх депутатів "ОПЗЖ".

"Наша фракція готова здати мандати, вийти з Парламенту для того, щоб у нас не було 300 депутатів і народ України обрав новий Парламент. Ми за те, щоб Парламент був переобраний... Цей Парламент вичерпав себе та не має майбутнього. Новий Парламент даєш!" – заявив лідер "ОПЗЖ".

Цю ідею підтримали оплесками, але лише з боку депутатів партії Бойка. Особливо активно із зали підтримував свого лідера Нестор Шуфрич.

Варто зазначити, що Верховна Рада налічує 450 депутатів. Мінімальна кількість нардепів, необхідна для функціонування Парламенту, становить 300 осіб.

Погрози Бойка позбавити Раду конституційної більшості наразі нездійсненні. Для цього йому необхідно, щоб мандати здали не менше 151 депутата, а фракція ОПЗЖ сьогодні налічує всього 44.

Варто зазначити, що Бойко – це проросійський політик. Він неодноразово повторював фейк Москви про "громадянську війну" на Донбасі, а також виступає за поступки Росії та відновлення повноцінної співпраці з нею.

Раніше повідомлялося, що рейтинг Зеленського зріс, а Медведчук із Бойком лідирують в у так званому антирейтингу.

Ми також писали, що у Медведчука підтвердили "чорну мітку" для Бойка – розкол в "ОПЗЖ" вже не приховують.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини