13 грудня 2021, 16:19

У Скабєєвої назвали прізвище "наступного" президента України, зручного для Росії

У РФ підібрали заміну президенту Зеленському, який за 2 роки так і не став зручною фігурою для Москви.

У Скабєєвої назвали прізвище "наступного" президента України, зручного для Росії

У Росії вже підшукали кандидатуру для наступного президента України, озвучивши зручне для РФ прізвище у прямому етері каналу "Россия-1". На ток-шоу "60 минут" російської пропагандистки Ольги Скабєєвої постійний експерт програми головного редактора видання "Национальная оборона" Ігор Коротченко заявив, що наступним президентом України міг би стати ватажок "ДНР" Денис Пушилін.

Росіяни вирішили підібрати заміну президенту Володимиру Зеленському, який за 2 роки так і не став зручною фігурою для Москви.

При цьому експерт цілком серйозно вважає, що у Пушиліна є шанс уникнути довічного ув'язнення за тероризм на Донбасі та спробувати обиратися на пост президента України.

Коротченко заявив, що, згідно з офіційною позицією Москви, ОРДЛО є частиною України, а отже, ватажок російської окупаційної адміністрації Донецька Пушилін має право брати участь в українських виборах.

За його словами, Пушилін нібито має шанси на перемогу, після чого зможе організувати входження України до союзу трьох слов'янських держав поряд із Росією та Білоруссю.

"Є ж і гідні політики в Україні, наприклад Денис Пушилін, "ДНР". Формально ми ж визнаємо Мінські угоди, тобто визнаємо Донбас частиною України. Так давайте виводити донецьких політиків на спільну політичну сцену. Я впевнений, що років через два він зможе перемогти на виборах. І тоді нарешті Україна забуде про русофобію й увійде до потрійного союзу слов'янських держав", – заявив експерт в етері програми Скабєєвої.

Раніше на сайті підконтрольного Кремлю пропагандистського видання Russia Today вийшов матеріал із заголовком "Заменитель Зеленського", у якому російський журналіст як заміну Зеленському запропонував ексспікера Дмитра Разумкова. Зауважимо, російські журналісти використали сфабриковані дані соцопитування та заявили, що Зеленський і Разумков за підтримкою українців нібито йдуть "ніздря у ніздрю".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини