11 грудня 2021, 19:16

Порошенко розповів, як Путін наблизив себе до Гааги

Володимир Путін визнав бойовиків "ДНР" і "ЛНР" своїми представниками, заявив Петро Порошенко.

Порошенко розповів, як Путін наблизив себе до Гааги

Президент країни-агресора Російської Федерації Володимир Путін визнав ватажків так званих "ДНР" і "ЛНР" Дениса Пушиліна та Леоніда Пасічника своїми представниками, вручивши їм партійні квитки "Єдиної Росії".

Такий погляд озвучив п'ятий президент України, лідер "Європейської солідарності" Петро Порошенко в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера".

За словами парламентаря, включення ватажків окупаційних адміністрацій у Донецьку та Луганську до лав "Єдиної Росії" є ще однією підставою, щоб Путін і його оточення врешті-решт опинилися у суді в Гаазі та несли відповідальність за окупацію України.

На сьогоднішній день повністю закінчується наратив Кремля та його "п'ятої колони" всередині України про те, що Київ має вести прямі переговори із сепаратистами з окупованої частини Донбасу, оскільки Путін визнав ватажків бойовиків представниками Москви, додав експрезидент.

Нагадаємо, на початку грудня лідер угрупування "ДНР" Денис Пушилін став членом правлячої партії РФ "Єдина Росія". Партквиток йому вручив голова політичної сили Дмитро Медведєв, який також обіймає посаду заступника голови Ради безпеки РФ.

За кілька днів до цього лави "єдиноросів" поповнив ватажок "ЛНР" Леонід Пасічник. Щоправда, його до Москви не покликали та вручили квиток в окупованому Луганську.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини