7 грудня 2021, 13:52

Росія стягує на лінію розмежування на Донбасі важку артилерію, танки та САУ – розвідка

За інформацією Головного управління української розвідки, РФ стягує до лінії розмежування на Донбасі великокаліберну артилерію та танки.

Росія стягує на лінію розмежування на Донбасі важку артилерію, танки та САУ – розвідка

Кремль перекидає на Донбас ближче до лінії фронту важку артилерію, бронетехніку та танки. Про це повідомляють інформаційні агенції з посиланням на повідомлення Головного управління української розвідки.

На сторінці у соціальній мережі Facebook прес-служба ГУР зазначає, що російські окупаційні війська розпочали маневри важкої бронетехніки, САУ та артилерії, порушуючи таким чином угоду про відведення важких озброєнь.

Українська розвідка також фіксує зростання кількості снайперських пар окупаційних військ на передових позиціях.

Разом з цим снайперські з'єднання двох армійських корпусів ОРДЛО проходять тренувальні збори під керівництвом інструкторів російської армії, яких було перекинуто на територію окупованої частини Донбасу з РФ.

Паралельно з активізацією військових сил на території ОРДЛО Росія продовжує концентрувати військове угруповання на східних рубежах України.

Раніше ЗМІ писали, що Кремль оприлюднив детальний план вторгнення в Україну, висунувши ультиматум Заходу.

У США кількість прихильників відправлення військ в Україну у разі російського вторгнення вперше перевищила кількість супротивників. Про це повідомляє Chicago Councilon Global Affairs, публікуючи результати опитування громадської думки у Сполучених Штатах. Нові дані огляду ChicagoCouncil зафіксували, що американці більш ніж будь-коли готові підтримати Україну, у тому числі використовувати війська США для її захисту. 50% американців виступили "за", 48% - "проти".

Повідомлялося, що адміністрація президента США Джо Байдена розглядає можливість відправлення військових радників й озброєння в Україну.

Раніше Пєсков назвав головний страх Кремля через співпрацю України з НАТО. За його словами, Росія побоюється, що після отримання сучасної зброї від Альянсу офіційний Київ може піти у наступ на Донбасі.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини