7 грудня 2021, 12:13

"Весь у шрамах, і шкіра неприродно виглядає", – блогер із Донецька розповів, як донеччан катують в "Ізоляції"

Ситуація на окупованій Росією території ОРДЛО продовжує погіршуватися. У соцмережах обговорюють тортури у місцевій в'язниці "Ізоляція".

"Весь у шрамах, і шкіра неприродно виглядає", – блогер із Донецька розповів, як донеччан катують в "Ізоляції"

У соцмережах обговорюють зізнання донеччан про життя в окупованому місті, де людей катують у місцевій в'язниці "Ізоляція".

Користувачі опублікували зізнання донецького блогера та члена так званої "громадської палати" "ДНР" Олександра Болотіна, який після перебування у слідчому ізоляторі розповів про спілкування з мешканцем "ДНР", який пройшов через тортури в "Ізоляції".

Побачивши порізи та травми молодика, Болотін припустив, що той служив у лавах "армії" "ДНР". Проте з'ясувалося, що чоловік пройшов через тортури донецької в'язниці.

"Я якось у СІЗО перетинався з одним молодим хлопцем. У нього обличчя у шрамах. Запитую, мовляв, ти, мабуть, ополченець колишній. Мовляв, на війні, мабуть, постраждав... А він, мовляв, ні. Звичайний перевізник. У ньому визнали ворога "ДНР", а шрами, це він на "Ізоляції" побував...

Підняв футболку, а живіт весь у шрамах, і шкіра неприродно виглядає. Виявляється, його паяльною лампою катували. Має двох маленьких дітей на волі. Говорить, що СІЗО для нього – курорт. Ніхто не знущається, та лише у СІЗО він зміг відпочити від тортур. Дуже задоволений був", – заявив житель ОРДЛО.

Коментуючи зізнання, український журналіст і блогер Денис Казанський зазначив, що саме так виглядають реалії сучасного життя в окупованому Донецьку.

"Член "громадської палати" "ДНР" розповідає про реалії "молодої республіки". Тільки такий ру*** світ і несе Росія. Й іншого не буває", – зазначив Казанський.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що сестра Манекіна розповіла, де сепаратисти ховають брата. Сестра блогера вважає, що тривале утримання її брата під вартою неминуче призвело до загострення серйозних проблем зі здоров'ям, насамперед важкої форми діабету. Про те, що Манекін живий, відомо від його адвоката. Однак невідомо, чи піддавався блогер катуванням. Також у пості вкотре акцентується увага на тому, що звинувачення проти Манекіна у "співпраці з СБУ" явно надумане, а оприлюднені докази (нібито листування з журналістом Станіславом Асєєвим) мають відверті ознаки фальшування.

Ми також писали, що Казанський відповів ідеологу "ДНР" Манекіну, який потрапив "на підвал": "Насолоджуйся, сам же будував". Згідно з версією бойовиків, Манекін, який займався "референдумом" у "ДНР", нібито виявився "українським шпигуном". Насправді його "пов'язали" свої за те, що він відкрито говорив, як окупанти грабують Донбас.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини