6 грудня 2021, 10:35

"Українці! Брати та сестри!" – Ярош звернувся до України на тлі загрози російського вторгнення

Ярош згадав ворога Української держави, який намагається зазіхнути на чужу йому землю.

"Українці! Брати та сестри!" – Ярош звернувся до України на тлі загрози російського вторгнення

Сьогодні, 6 грудня, в Україні відзначають 30-річчя ЗСУ - урочисті заходи відбудуться одночасно по всій Україні. З нагоди свята до українців звернувся радник Головнокомандувача ЗСУ, командувач Української добровольчої армії (УДА) Дмитро Ярош.

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook він зазначив, що бути воїном і захищати свою сім'ю та свою державу є правом, честю та обов'язком одночасно.

Святкуючи на тлі концентрації армійських підрозділів російської армії на східному кордоні з Україною, Ярош відзначив ворогів Української держави, які намагаються увірватися на чужу для нього землю.

"Українці! Брати та сестри! Вітаю з 30-річчям Збройних сил України! Бути Воїном – це право та честь. Захищати свою Батьківщину, сім'ю - обов'язок Воїна. Бити ворога своєї Нації та Держави, що увірвався на українську землю, - Боже завдання Воїна. Слава Збройним силам України! Перемога буде за нами! Слава Україні!" - наголосив Ярош.

Раніше ЗМІ писали, що Кремль злив детальний план вторгнення в Україну, висунувши ультиматум Заходу.

У США кількість прихильників відправлення військ в Україну у разі російського вторгнення вперше перевищила кількість супротивників. Про це повідомляє Chicago Councilon Global Affairs, публікуючи результати опитування громадської думки у Сполучених Штатах. Нові дані огляду ChicagoCouncil зафіксували, що американці більш ніж будь-коли готові підтримати Україну, у тому числі використовувати війська США для її захисту. 50% американців виступили "за", 48% - "проти".

Повідомлялося, що адміністрація президента США Джо Байдена розглядає можливість відправки військових радників і озброєння в Україну.

Раніше Пєсков назвав головний страх Кремля через співпрацю України з НАТО. За його словами, Росія побоюється, що після отримання сучасної зброї від Альянсу офіційний Київ може піти у наступ на Донбасі.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини