30 листопада 2021, 12:16

Українці не хочуть брати участі у "держперевороті" безплатно: Корнієнко озвучив суму

1 грудня до Києва планується підвезення людей для державного перевороту. Кожному обіцяють по тисячі гривень.

Українці не хочуть брати участі у "держперевороті" безплатно: Корнієнко озвучив суму

Перший віцеспікер Олександр Корнієнко заявив, що 1 грудня до Києва планується звезення людей, яким обіцяють по тисячі гривень за участь у державному перевороті.

Сьогодні, 30 листопада, у Києві у рамках брифінгу Корнієнко відповідав на запитання журналістів щодо можливого державного перевороту, про який ще 25 листопада говорив президент країни під час пресмарафону, інформує "Українська правда".

Корнієнко заявив, що всім варто готуватися до перевороту, а журналістам краще прибути на місце події раніше, оскільки учасники цього дійства можуть заблокувати всі підступи та проходи.

Політик заявив, що на заході організатори готові платити людям по тисячі гривень на день, оскільки безплатно люди не хочуть влаштовувати переворот у країні. При цьому Корнієнко зауважив, що 1 грудня очікується погана погода та зайва тисяча гривень нікому не зашкодить.

Крім того, віцеспікер дав зрозуміти, що інформацію про преміювання людей, які прийдуть на держпереворот, надано правоохоронними органами України.

Проте Корнієнко не зміг відповісти на запитання, хто саме пропонує гроші: олігархи чи все ж таки опозиція.

Політик нагадав, що у прокуратурі відкрито кримінальну справу за фактом державного перевороту, який готується на 1 грудня. При цьому Корнієнко не відповів, чи буде екстрено збиратися РНБО на тлі перевороту, який готується в Україні.

Ще 26 листопада Володимир Зеленський, посилаючись на джерело з СБУ, повідомив про підготовку держперевороту, який спонсорують як українці, так і росіяни. При цьому президент країни заявив, що до перевороту нібито готовий приєднатися і Рінат Ахметов. Своєю чергою бізнесмен назвав "брехнею" слова Зеленського про його участь у перевороті.

Журналіст Buzzfeed News Крістофер Міллер заявив, що переворот розробили співробітники ФСБ і колишні співробітники МВС України, які зараз перебувають на території анексованого Криму.

Раніше під час пресмарафону президент України заявив, що спецслужби Росії готують в Україні держпереворот і втягують у цю справу Ріната Ахметова.

Нагадаємо, американські ЗМІ не сумніваються, згадуючи Ахметова як одного з організаторів держперевороту, Зеленський дав бізнесменові сигнал про те, що настав час сісти за стіл переговорів.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини