30 листопада 2021, 11:40

У Мережі показали, як Ірина Геращенко у 2000 році працювала на каналі Медведчука

Геращенко звинуватили у роботі на канал Медведчука під час скандалу зі зникненням Георгія Гонгадзе.

У Мережі показали, як Ірина Геращенко у 2000 році працювала на каналі Медведчука

У Мережі висунули звинувачення депутату партії "ЄС" Ірині Геращенко у зв'язку з її роботою на телеканалі "Інтер", безпосереднє відношення до якого мав Віктор Медведчук.

Геращенко звинуватили у тому, що під час роботи на Інтері у 2000 році після зникнення та вбивства Георгія Гонгадзе вона знімала сюжети про те, що він нібито досі живий.

Відео публікує телеграм-канал Megerini.

"Ірина Геращенко на Інтері (на той момент каналі голови адміністрації Кучми – Медведчука) розповідає про те, що вбитий Гонгадзе насправді живий і гуляє Львовом. Демонструє "свідків", які бачили його. Скабєєва нервово курить", – зазначено у повідомленні.

До того ж згодом в Інтернеті з'явилося згадане відео сюжету, зняте Геращенко про Гонгадзе у Львові. Посилання на відео на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook також розповсюдив радник голови Офісу президента України Олексій Арестович.

Відео викликало широкий резонанс у соціальних мережах. Відомий український журналіст і блогер Сергій Іванов у твоєму телеграм-каналі заявив про потрясіння після публікації кадрів сюжету Геращенко про Гонгадзе.

Нагадаємо, сили, що стоять за Бутусовим, готують його ліквідацію з метою створити з нього "сакральну жертву" та спровокувати бунт проти Зеленського, вважає Арестович.

А Бутусов розцінив слова Арестовича про "надання охорони" як "спробу Офісу президента України позбавити його життя".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини