29 листопада 2021, 20:59

У Києві розкрили найгірший результат при ймовірному вторгненні військ РФ в Україну

На думку Кулеби, Росія може спробувати "перекроїти кордони у Європі" та окупувати нові землі.

У Києві розкрили найгірший результат при ймовірному вторгненні військ РФ в Україну

Глава МЗС України Дмитро Кулеба розповів про сумні наслідки при можливому вторгненні підрозділів РФ в Україну на онлайн-брифінгу для закордонних мас-медіа.

На його думку, РФ здатна постаратися підірвати всю безпечну інфраструктуру у Європі, яку створили після "холодної війни", і перекрити кордони знову силовим шляхом, як це вона реалізувала 13 років тому у Грузії та сім років тому, коли захопила Крим і почала збройний конфлікт на південному сході країни.

Керівник зовнішньополітичного відомства озвучив, з якою метою саме найближчим часом армія РФ здатна здійснити "підступний план". На його думку, Париж і Берлін поки що просто сконцентровані на своїх внутрішніх проблемах.

Також газова труба "Північний потік – 2" – у процесі сертифікації. За словами Кулеби, Володимир Путін стверджує, що Захід є слабким, тим паче сьогодні. Тому глава держави-агресора переконаний, що це оптимальний період для зміни балансу сил у регіоні заради своєї вигоди.

За оцінкою голови МЗС, основним завданням сьогодні є стримування Кремля та демотивація від майбутніх агресивних маневрів із російської сторони.

Нагадаємо, раніше у Зеленського відреагували на пропозицію Ердогана щодо Донбасу.

На кордоні з Україною з боку РФ помічені колони бронетехніки: запроваджено паспортний режим, поставлено КПП.

Напередодні у МЗС запевнили, що діалог щодо "Нормандії" зайшов у глухий кут. 

Автор: Влад Коваленко

Останні новини