22 листопада 2021, 09:25

Два фактори можуть підштовхнути РФ до вторгнення в Україну – Кулеба

Лише два моменти відіграють роль у рішенні Москви про розгортання наступальної операції проти України.

Два фактори можуть підштовхнути РФ до вторгнення в Україну – Кулеба

На думку голови МЗС Дмитра Кулеби, повномасштабне військове вторгнення є однією з опцій, яку розглядає керівництво РФ та особисто президент Росії Володимир Путін.

Міністр розповів, що ймовірність нового наступу тісно пов'язана із двома моментами.

"Чи задіє він (Путін – ред.) цю опцію, залежить від двох факторів: від нашої сили та спокою українців, і від скоординованості та сили дії наших партнерів", – заявив Кулеба в етері телеканалу "Україна 24".

Кулеба вважає, що РФ намагається максимально ослабити Україну шляхом внутрішньої дестабілізації, а також блокування співпраці із західними країнами в оборонній сфері.

"Ми повинні найближчими місяцями – і суспільство, і держава – продемонструвати максимальну ефективність, максимальну витримку і не вестися на провокації ані всередині країни, ані у зоні конфлікту (на Донбасі – ред.)", – пояснив міністр.

Очільник української дипломатії закликав усіх "не панікувати та не вестися на провокації, особливо в інформаційному просторі", оскільки вони матимуть місце у найближчому майбутньому.

Повідомлялося, що влада РФ пішла у "наступ" по всіх напрямках з метою сертифікації газопроводу "Північний потік – 2".

Нагадаємо, журналістка Соня Кошкіна зазначила про особливий момент у заяві керівника Головного управління розвідки Міноборони України Кирила Буданова, який в інтерв'ю американському виданню Military Times розповів про плани РФ найближчої зими здійснити масштабне вторгнення на територію України.

Раніше супутники зафіксували наступальне озброєння РФ (Т-80, ТОС-1 та "Іскандери") біля кордонів України.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини