29 вересня 2021, 10:53

Кулеба анонсував серйозні проблеми для РФ, які створить Україна

"Росія маніпулює, бреше, вона цинічна", – заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Кулеба анонсував серйозні проблеми для РФ, які створить Україна

Українська сторона виступає за переговори у всіх можливих форматах про припинення війни. У разі ігнорування та небажання вирішувати проблему з боку РФ, Київ створить серйозні проблеми для Москви.

Міністр підкреслив, Україну мир за будь-якою ціною не влаштує, оскільки вона вже зазнала великих втрат через російську агресію.

"Ми не сидимо, чекаючи з моря погоди. Росія маніпулює, бреше, вона цинічна. Але іншої Росії немає. Саме така Росія здійснює війну й агресію проти України", - цитує дипломата "РБК-Україна".

Україна вже заплатила велику ціну за свою незалежність, свободу та суверенітет, а тепер хоче справедливого миру.

За словами Кулеби, президент України Володимир Зеленський готовий до переговорів у будь-яких форматах і на будь-яких майданчиках щодо деокупації Криму та Донбасу, а також завершення війни.

"Ми активно створюємо разом з партнерами умови, які змусять Росію припинити (агресію). Навіть якщо для цього нам доведеться створити для неї (РФ) серйозні проблеми", - підкреслив глава українського зовнішньополітичного відомства.

Як повідомляв Діалог.UA, Кулеба впевнений, що якби відбулася зустріч президентів, то Володимир Зеленський створив би багато клопоту для Володимира Путіна. Дипломат підкреслив, що така зустріч необхідна, проте якщо буде результат у вигляді досягнення миру на Донбасі. Володимир Зеленський чітко знає про "червоні лінії" з боку України й у бесіді з Володимиром Путіним обрав би "наступальний характер".

Раніше глава МЗС України сказав, що, хто б не очолював уряд Німеччини, коаліція буде сприятливою для України: новообраний уряд ФРН продовжить підтримувати нашу країну.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини