20 вересня 2021, 14:47

Затримано найманця, який штурмував 7 років тому СБУ у Луганську

СБУ затримала хлопця, який "брав" будівлю відомства у Луганську у 2014-му. Тепер сепаратист за свої діяння відповість перед законом.

Затримано найманця, який штурмував 7 років тому СБУ у Луганську

Контррозвідка СБУ затримала ярого сепаратиста так званої самопроголошеної "ЛНР". У 2014-му разом з іншими окупантами він штурмував і захоплював адмінбудівлі СБУ на Луганщині, інформує веб-портал силового відомства.

З'ясувалося, що луганчанин ще навесні 2014-го перейшов на бік російських бандформувань. Спільно з іншими окупантами він зламував замки у дверях службових кабінетів відомчого будинку. За завданням старших бойовиків порушник шукав документи, грабував, розбивав техніку й інші матцінності у будівлі луганської СБУ.

Також зрадник патрулював барикади і стояв на "пропускному режимі" на вході захопленої установи, до того ж він служив на блокпосту біля Станиці Луганської: "інспектував" там документи, речі та транспорт громадян, які перетинали міст через Сіверський Донець.

Пізніше підозрюваний посварився з товаришами по службі та повернувся до Луганської області, яка підконтрольна Києву. У той же час він ще деякий період ховався від поліції. Однак його все одно затримали у маленькому селі біля містечка Білокуракине. Тепер зловмиснику загрожує до 8 років в'язниці.

Нагадаємо, тиждень тому "екс-командира мотострільців" "ДНР" затримала контррозвідка СБУ на Донбасі.

А на кордоні з Білоруссю знайдений реальний схрон зі снарядами під час навчань СБУ.

Крім цього, як стало відомо від Нацслужби безпеки, на Зеленського неодноразово здійснювали замах протягом останніх двох років.

Минулого тижня СБУ та військові здяійснили навчання з безпілотниками на кордоні РФ: готують "гарячий прийом" диверсантам.

Більш того, СБУ затримала злісного сепаратиста, агітує за поділ країни та переховувався більше року.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини