Не тільки Wildberries: Україна починає виносити весь великий бізнес у РФ
ЗСУ у відповідь на терор ЗС РФ почали бити по об'єктах великої російської компанії "Міраторг".

ЗСУ у ніч на 22 липня завдали удару по об'єктах агрохолдингу "Мираторг" у Климівському районі Брянської області. Внаслідок атаки на одному з підприємств серйозно пошкоджено виробничі корпуси, також виникла пожежа, повідомили у прес-службі компанії.
"Збитки суттєві. Постраждалих немає", - заявили у "Міраторзі".
На іншому об'єкті агрохолдингу охоронець отримав уламкові поранення після атаки безпілотника. Крім того, на свинарському комплексі було пошкоджено кормовоз, який перебував на розвантаженні. У компанії уточнили, що транспортний засіб вийшов з ладу, а водій не постраждав.
Це вже друга атака на підприємства "Міраторга" за останні дні. 21 липня тимчасово виконуючий обов'язки губернатора Брянської області Єгор Ковальчук повідомив про пошкодження кількох виробничих корпусів і знищення двох вантажних автомобілів на об'єктах агрохолдингу.
Це означає, що за складами найбільшого маркетплейсу Wildberries Україна починає виносити інші об'єкти, пов'язані з великим бізнесом у РФ. Такі атаки є відповіддю на систематичний терор Росії в Україні, коли ЗС РФ атакує цивільні підприємства та склади.
Раніше Dialog.UA повідомляв, що після пожежі на складі Wildberries у Невинномиську запровадили режим НС.
Після українських ударів у РФ назвали розмір збитків Wildberries.