22 липня 2026, 10:09

Названо колосальні збитки українських ударів по Wildberries у РФ

Збитки для російських підприємців після знищення кількох хабів Wildberries у Росії можуть обчислюватися сотнями мільярдів рублів.

Автор: Дмитрий Нежин

Названо колосальні збитки українських ударів по Wildberries у РФ

У Росії оперативно визнали наслідки атак на логістичні об'єкти Wildberries. За словами користувачів Мережі, після пожежі на одному з найбільших складів маркетплейсу в електросталі могли згоріти товари на суму близько 273 млрд рублів, пише Dialog.UA.

В опублікованому відео стверджується, що через знищення величезних обсягів товарів підприємці зіштовхнуться із серйозними фінансовими проблемами: невиплатою зарплат, неможливістю погасити кредити та ризиком банкрутств.

Також повідомляється про паніку серед продавців Wildberries. Багато хто намагається терміново вивезти залишки товарів зі складів, проте через велику кількість заявок співробітники логістичних центрів можуть не впоратися з навантаженням.

Нагадаємо, на тлі систематичних ударів по Wildberries росіяни почали просити про негайне закінчення війни в Україні.

Тим часом Dialog.UA публікував список із 20 найбільших складів Wildberries у РФ, три з яких уже згоріли.

Останні новини