Лукашенко проговорився, що розгорнув спецназ на кордоні з Україною
Білоруський диктор Олександр Лукашенко заявив про те, що розгорнув війська спецпризначення біля України нібито для "безпеки".

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко на селекторній нараді з питань жнив 21 липня повідомив, що розгорнув спецназ у лісах на кордоні з Україною.
Заява була опублікована на офіційному сайті Лукашенка.
Лукашенко наказав відправляти до армії дармоїдів та порушників трудової дисципліни у сільському господарстві. При цьому він проговорився, що розмістив війська спецпризначення поряд із українськими кордонами.
"Доручення йому (міністру оборони Білорусі, — ред.) моє передайте: всіх, хто не вміє працювати, — в армію та на південний кордон. У ліс. Там наші хлопці, сили спеціальних операцій, за моїм наказом розосереджені вздовж українського кордону", — заявив диктатор.
Він одразу ж уточнив, що війська розміщені не з метою нападу, а для забезпечення безпеки.
Раніше Dialog.UA повідомляв, що Лукашенко програв свою ставку на війну проти України – Зеленський пояснив чому.
Також повідомлялося, що співзасновник Fire Point Штілерман попередив: "У разі вступу у війну Лукашенко втратить все тільки у першу добу".
Останні новини
Екс-міністр оборони України Федоров відреагував на призначення Драпатого на посаду Головкому ЗСУ
23:56'"Мадяр" розніс брехню Балицького: "Під контролем тільки статистика щоденних вйо на трасі до Криму"
19:28Україна створила дрон зі швидкістю 370 км/год для перехоплення реактивних "Шахедів": перше фото
16:42