1 березня 2024, 14:50

"Путін – убивця, та ні війні", – тисячі росіян прощаються з Навальним, катафалк закидали квітами

Кілька тисяч росіян вийшли, щоб попрощатися з убитим російським опозиціонером Олексієм Навальним.

"Путін – убивця, та ні війні", – тисячі росіян прощаються з Навальним, катафалк закидали квітами

У Москві триває церемонія прощання з Олексієм Навальним - опозиціонером і ворогом диктатора Володимира Путіна. Люди скандують антивоєнні антипутінські гасла.

Кадри доступні на Telegram-каналі "Україна 365".

Відспівування Навального у храмі, за даними очевидців, пройшло дуже швидко. Церемонію прощання було згорнуто достроково, оскільки до церкви прийшла величезна кількість людей і вони продовжують прибувати. Черга розтягнулася на кілометри.

Зараз опозиціонера на катафалку везуть на Борисівське кладовище, яке влада закрила для відвідування стороннім людям. Біля входу встановлено рамки металошукачів. Місце оточено силовиками, проте люди масово йдуть до місця поховання.

Катафалк із тілом опозиціонера люди закидають квітами, скандуючи антивоєнні й антипутінські гасла: "Спасибі, Олексію", "Росія без Путіна", "Любов сильніша від страху", "Ні війні", "Героям слава", "Навальний" та інші.

Зазначимо, що, згідно з офіційною версією, Навальний помер у колонії у російському Заполяр'ї 16 лютого. Влада РФ наполягає на тому, що смерть нібито спричинена природними причинами, однак віри цим словам немає. Опозиціонер був особистим ворогом диктатора РФ Володимира Путіна, та з ним розправилися показово у перший день Мюнхенської безпекової конференції та за місяць до "виборів".

Російські силовики довгий час не віддавали рідним тіло Навального, шантажуючи його матір і вимагаючи закритого похорону. Вона на шантаж не піддалася.

Раніше у Москві біля храму, де починалося відспівування Навального, люди скандували: "Ти не боявся, та ми не боїмося!"

Крім того, у РФ триває тотальне залякування людей, які хочуть прийти на похорон Навального.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини